• Finančná gramotnosť

• Finančná gramotnosť v našom živote je veľmi dôležitá. Zástupkyne Slovenskej sporiteľne pani riaditeľka pobočky v Turčianskych Tepliciach A. Havlinová a pani J. Strýčková venovali svoj čas vysvetleniu všetkých dôležitých pojmov finančnej gramotnosti v interaktívnej debate so študentami. Zamerali sa na informácie významné zvlášť pre mladú generáciu. Podujatie sa uskutočnilo na pôde našej školy 20.6.2023. Bolo organizované pre 1. až 3. ročník gymnázia. Vzdelávanie pre vyššiu finančnú gramotnosť študentov bude pokračovať aj nasledujúcom školskom roku.

RNDr. Edita Budiská